Kurucularımızın Mesajı

                                             Sayın Veliler, Geleceğimizin Teminatı Sevgili Çocuklar, Değerli Eğitimciler;

            Mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiş Özel Güneş Anaokulu, azmi ve kararlılığı ile her türlü fiziksel altyapıya sahip Güneşevler yerleşkesinde başarılar elde etmek için durmadan çalışmaktadır.

           Çağdaş eğitim ilkelerinden ödün vermeden, Türkiye Cumhuriyeti’nin yarınlarına, aydın, çağdaş ve her alanda öncü çocuklar yetiştirme gayesinde olan Özel Güneş Anaokulu, eğitim - öğretim dönemine, kapsamlı bir hazırlık sürecinin ardından başlayan ve kısa sürede Güneşevler  yerleşkesinde,  okul öncesi yaş grubuna hizmet veren anaokulu olarak yoluna devam etmektedir.

            Okulumuzda, araştıran, üreten, sorgulayan, pırıl pırıl çocuklar yetiştirmek, onların gün geçtikçe artan başarılarına tanık olmak, geleceğe yönelik planlarımız için bize güç ve hız katacaktır.
Özel Güneş Anaokulu çatısı altında emek verdiğimiz, parıldayan her göz, gülen her mutlu yüz geleceğe olan inancımızı bir kat daha arttırarak, onlara yaptığımız yatırımın ne kadar kutsal olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

            Bu inançla, bugüne dek Ankara’da okul öncesi seviyesinde yaptığımız eğitim yatırımı ile ülkemize yaptığımız hizmetler, hiç kuşkunuz olmasın ki ilerleyen zamanlarda yüksek öğretim seviyesinde de devam edecektir.                 

                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                  Figen TEMEL & Sadık Can TEMEL